Yazanel Edebiyat
ANASAYFA FORUM FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

TÜRKÇESİ VARKEN

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Telif Hakları


Bu web sitesinde yer alan tüm yazılar ve şiirler, isimleri belirtilen yazarların ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle site’de yer almaktadır. Yayımlanan yazılara telif ücreti ödenmez.

Bu web sitesinde yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece yazanel.com’a aittir. Sitemizde yer alan şiirlerin ve yazıların telif hakları ilgili yazı ve şiirlerde ismi belirtilen şairlerin ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir.

Yüklenen tüm yazılar birinci dereceden ilgili yazıda ismi belirtilen Yazar’ı ilgilendirmekte ve doğacak her türlü yasal takibat yine birinci dereceden söz konusu Yazar’ı yasal yükümlülük altına sokacaktır. Söz konusu yazının sahibi olmayan diğer Yazarlar’ın hiçbir yasal sorumluluğu bulunmamaktadır. Yazarlar’ın yazılarında kendilerine ait olmayan yazıları belirtmeleri -kısa alıntılar ve/ya da yazar ya da telif hak sahiplerinden izin alındığı durumlar dışında- ulusal ve uluslararası telif hak yasalarınca suç sayılmaktadır.

Bu sitede yer alan şiirlerin ve yazıların tamamı doğrudan şair ve yazarların kendileri tarafından, sitede yayınlanması için tarafımıza mail olarak ulaştırılmış, tamamen kendilerine ait olan yazı ve şiirler olup okuyucular ile paylaşmak üzere için kayıt edilmiştir. Yazı haklarının başka bir kişiye ait olmasının kanıtlanması durumunda yazı Yazar’a başvurulmaksızın genel görünümden çekilecektir. Bir şairin veya yazarın veya yasal temsilcisinin istekte bulunması halinde, kendisine ait şiirlerin veya yazıların sitemizden 72 saat içinde yayından kaldırılmasını garantilemekteyiz.

yazanel.com’a şiirlerini kayıt eden, ekleyen veya kayıt edilmek üzere e-mail yoluyla gönderen kişilerin bu davranışları, söz konusu şiir ve yazıların yazanel.com  ‘da yayınlanmasını kabul etmeleri anlamına gelir.

Editörler Site’ye yüklenen yazıların haklarını korumayı üstlenmemektedirler. Yazarlara telif haklarıyla ilgili her tür desteği vermeye hazır olan Editörler, Site’den çalınarak başka sitelere, televizyonlara, gazetelere, vb. herhangi medya organına aktarılan metinlerin, bilgilerin ve/yada resimlerin yasal sorumluluğunu ve/ya da yasal takibini üstlenmez.

yazanel.com, sistem güncellemeleri, Site içeriğine saldırı (hack) ve benzer ya da herhangi bir nedenle doğabilecek yazı yitimine karşı, Yazarlar’dan tüm metinlerinin birer kopyasını kendilerinde saklı tutmalarını önermektedir. yazanel.com, Site’den herhangi bir nedenden ötürü kaybolan, silinen bir metni Yazar’a geri verme sorumluluğunu taşımaz.

Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme, eğitim ve duyguları paylaşmak amacıyla sunulmaktadır.

yazanel.com’da yer alan şiirlerin ve yazıların başka herhangi bir medya ortamında yayınlanması, çoğaltılması, dağıtılması, listelenmesi işlemleri için telif hakları kanunları ve ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu tür işlemler şiirlerin ve yazıların yasal yayın haklarını elinde bulunduran kişilerin izinlerini gerektirir. 

yazanel.com sayfalarını başka adreslerden göstermek ve/veya “Frame” kullanarak dış sitelere bağlamak ancak yazanel.com yöneticilerinden izin alınarak yapılabilir. Başka adreslerin altında yazanel.com’u görüntülemek isteyen kişilerin ve/veya kurumların bunu yapmadan önce Site’nin iletişim elektronik posta adresine bu isteklerini bildiren bir mektup atmaları ve gerekli izni Site Yetkilisi’den almaları şarttır.

yazanel.com’dan dış sitelere verilen bağlantıların (linklerin) içeriğinden yazanel.com sorumlu tutulamaz. yazanel.com söz konusu sitelerin içeriğini denetlememektedir ve bu sitelerin yazanel.com’un amacını ve/veya felsefesini yansıtmaları gerekmez. Yazarların ve site ziyaretçilerinin bu tür sitelere yazanel.com aracılığıyla yapacakları girişler doğrudan kendi sorumluluklarında olacaktır.

Sitemize girdiğiniz yazanel.com ‘ tercih ettiğiniz sitemizdeki içeriklere yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.

 

YAZANEL

              EDEBİYATA

                                      DAİRBu sayfa 3605 defa görüntülenmiştir.

Arzu METLİ Arzu METLİ
İNSAN ÇEKER
Halil MANUŞ Halil MANUŞ
EĞİTMEK Mİ ÖĞRETMEK Mİ?
Ozan ERBABİ Ozan ERBABİ
MUSTAFA KEMAL’İM
Bayram AKTAŞ Bayram AKTAŞ
İNSANIN KIYMETİ
Bekir ÜNVER Bekir ÜNVER
YİNE HAZAN, YİNE HÜZÜN
Mustafa BATMAN Mustafa BATMAN
GÖZLERİ PERİ BİR DENİZ KIZI
Mahmut ÇAĞATAY Mahmut ÇAĞATAY
BİN OLURUZ
Gazi KARABULUT Gazi KARABULUT
ÖZLÜYORUM
Mustafa METLİ Mustafa METLİ
YOKSUN
Mesut YAZANEL Mesut YAZANEL
BİRAZ DA ARABESK
Erhan EROĞLU Erhan EROĞLU
NİĞDE KALESİ AHMEDEK BÖLÜMÜ
ESAT HALAÇOĞLU ESAT HALAÇOĞLU
ANNEMİN ARDINDAN
İhsan UĞRAŞ İhsan UĞRAŞ
BİZİM ÇOCUKLUĞUMUZDA
Aydın UZKAN Aydın UZKAN
LÂL CERİHALAR
Veli HAYTA Veli HAYTA
''NE OLURSAN OL GEL'' EĞİTİM ŞART
Bestami NAR Bestami NAR
BAHAR GELDİ Mİ ?
Mehmet KESKİN Mehmet KESKİN
YOK..
A. TEMİR A. TEMİR
Gerçek Kahramanlara Mektuplar
Aydın ORHAN Aydın ORHAN
öYLECE
Yunus KIZIL Yunus  KIZIL
GÜNEŞ NE ZAMAN DOĞACAK?
Özcan CANPOLAT Özcan CANPOLAT
MUHAYYELAT
Hilal ÇAPKINER Hilal ÇAPKINER
ÖTE...
İbrahim YILMAZ İbrahim YILMAZ
MUHALİF RÜZGAR
Ümit SİVRİKAYA Ümit SİVRİKAYA
FUTBOL TERÖRÜ
Bekir ÇINAR Bekir ÇINAR
DOĞRU KONUŞALIM DOĞRU YAZALIM
Birgül UZUN Birgül UZUN
UZAKLARDAKİ ZEYTİN AĞACI
Osman DEMİRTAŞ Osman DEMİRTAŞ
Bakıp da Göremediklerimiz

YAZAN-EL EDEBİYATA DAİR - Edebiyata ve Sanata Dair Ne Varsa Bu sitedeki eserler 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununca korunmaktadır.
RSS | Yazar İçin | Yazarlık

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi